دسته‌ها
others technology

گرید در لپ تاب استوک

گرید در لپ تاب استوک

لپ تاپ استوک- لپ تاپ های دست دوم- گرید در لپ تاپ های استوک

عموما اصلی ترین و مهم ترین عامل در انتخاب یک لپتاپ قابلیت حمل و آسان بودن حمل آن به ویژه برای افرادی است که دائما آن را با خود حمل کرده و کار اصلی آن ها با لپ تاپ می باشد. چرا که ساختار این وسیله به صورتی است که با توجه به بدنه ی سبک و نازکی که دارد علاوه بر این که جای بسیار کم تری را نسبت به کامپیوتر ها اشغال می کند از طرفی وزن زیادی نداشته و حمل آن آسان است.

لپ تاپ استوک چیست؟

عموما لپ تاپ استوک به لپ تاپی گفته می شود که دست دوم است. اما همیشه نمی توان گفت که هر لپ تاپ دست دوم لپ تاپ استوک است. اما چرا در بسیاری از موارد لپ تاپ استوک به عنوان لپ تاپ های دست دوم شناخته می شود؟

دلیل این که به لپ تاپ های استوک دست دوم می گویند صرفا این نیست که لپ تاپ مدت زمان زیادی توسط افراد مورد استفاده قرار گرفته است. در فروشگاه های زنجیره ای واقع در کشور های اروپایی به ویژه آمریکا مشتریانی که لپ تاپ خریداری نموده اند می توانند در مدت 30 روز بدون دلیل و یا با دلیل لپ تاپ های خریداری شده را مرجوع نموده و تمام و کمال پول داده شده بابت خرید را دریافت نمایند.

مطالب مرتبط
انواع برند های گرافیک AMD

از این رو این لپ تاپ ها به دلیل این که یک بار باز شده و دیگر پلمپ نیستند به انبار های مخصوص نگهداری وسیله فرستاده می شوند.

پس از این که این لپ تاپ ها به انبار منتقل شدند به صورت عمده به فروش می رسند.
گرید در لپ تاپ های استوک چیست؟

لپ تاپ هایی که در انبار نگهداری می شوند گرید بندی می شوند و در چند گرید a,b,c و d به صورت عمده به فروش می رسند. این موضوع این مفهوم را می رساند که شما ممکن است لپ تاپ استوکی را تهیه نمایید اما این لپ تاپ کاملا دست نخورده و آکبند باشد. لپ تاپ های دست نخورده و کاملا نو اصولا می بایست در گروه و یا گرید دی قرار گیرند.

لپ تاپ های استوک با توجه به درجه و یا گرید بندی که می شوند اندکی با یک دیگر متفاوت هستند. لپ تاپ های گرید a دارای ظاهری بسیار تمیز و نو بوده و فاقد هر نوع خط و خش می باشد. لپ تاپ های گریدbم ممکن است دارای خط و خش های بسیار جزیی باشد اما از نظر عملکرد سالم است.

refurbished grade is a grade which denotes the quality of a refurbished product or device. Refurbished products are graded depending on how many cosmetic imperfections they have e.g. scratches, scuffs, and other marks as well as how much the product has been used by its previous owner and what packaging it comes in.
But open box items aren’t quite as good of a buy. That’s because open box items, like Best Buy open box products, are goods returned by customers, inspected by the retailers, and then resold at a discount instead of being returned to the manufacturer, according to Consumer Reports.
https://www.amazon.com/
Essentially, an Open Box items is an item that a customer has returned for whatever reason within Best Buy’s 30-day return policy window. Since Best Buy can’t sell the product as new anymore, they close the box back up and sell the product at a discount.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.